Masaż gorącymi kamieniami

 

Masaż gorącymi kamieniami, który oferuję jest idealnym sposobem na relaks i odprężenie. Także dla osób cierpiących na choroby reumatyczne. Doskonale sprawdzi się również w przypadku stanów pourazowych. Nie są to jednak jedyne sytuacje, w których masaż gorącymi kamieniami jest rekomendowanym. Zastosowanie gorących kamieni jako narzędzia do masażu pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty również w zakresie odżywienia skórnego. Jędrność skóry i jej elastyczność ulega znaczącej poprawie, co również niewątpliwie jest ogromną zaletą masażu gorącymi kamieniami. Jest on zalecany osobom cierpiącym na otyłość czy nadwagę, może być też pomocny w przypadku rekonwalescencji po długiej chorobie. Dzięki przesuwaniu rozgrzanych kamieni specjalistycznymi kanałami, które łączą poszczególne punkty energetyczne, osiągnąć można doskonałe rezultaty w zakresie zmniejszenia powstałych np. wskutek urazów obrzęków.

Na masaż gorącymi kamieniami powinny decydować się też osoby o podwyższonej aktywności fizycznej, w tym m.in. narażeni na kontuzje sportowcy. Dzięki dobrze przeprowadzonemu masażowi możliwe jest zredukowanie bólu mięśni i tym samym szybsza ich regeneracja. Gorące kamienie wykorzystane do masażu pozwolą zwiększyć odporność mięśni na wzmożony wysiłek fizyczny, co także jest korzystne dla osób aktywnych. Wybór odpowiedniego gabinetu pozwoli zrealizować masaż kamieniami w sposób profesjonalny i gwarantujący doskonałe rezultaty. zbawienny wpływ na nastrój i rozluźnienie zna wiele osób, nie każdy natomiast wie o dodatkowych efektach, jakie przynoszą stosowane do masażu olejki. Substancje w nich zawarte wnikają głęboko w skórę, odżywiają ją i regenerują, zapewniając jednocześnie przyjemną aromaterapię w trakcie masażu.

Opisywany zabieg jest masażem całego ciała.
Nie rekomenduję zmywania z siebie olejków od razu po zabiegu gdyż jeszcze przez kilka następnych godzin uwalniają one swoje zbawienne dla Twojego ciała właściwości.

Zabieg trwa ok.ok. 90min.